super tip na letni prazdniny!klik!

22. března 2008 v 18:29
S P O R T O V N Ě T A N E Č N Í L É T O A G E N T U R Y 7 2 0 0 8
Taneční agentura 7 otevírá hip hop kurzy pro začatečníky i pokročilé, lekce budou věnovány všem stylům street dance (New style, House, Lockin, Popin, Dance hall). V plánu je příprava na crew Battely, vystoupení atd...
Zdravíme všechny nadšence, kteří mají rádi léto plné pohybu, zábavy a poznávání nových kamarádů. Právě pro Tebe je totiž určen tenhle ojedinělý tanečně sportovní tábor s dlouholetou tradicí sahající až do roku 1998! Pokud si chceš naplno užít 11 dní Tvých prázdnin, na které budeš dlouho vzpomínat, pak neváhej a čti dál.
Tenhle tábor pro Tebe připravila skupina lidí a namixovala do něj ty nejlepší ingredience, které k létu prostě patří: TANEC, SPORT, DIVADLO, KURZ CIZÍCH JAZYKŮ ( angličtina, němčina, španělština, italština, francouzština), ZÁBAVU A SPOUSTU SKVĚLÝCH KAMARADŮ. Takže pokud Tě baví tancovat, sportovat, chtěl bys poznat, jaká je vlastně práce opravdových herců, užít si zábavné večery taky trochu jinak, zasoutěžit si , naučit se základy cizích jazyků, nebo se v nich zdokonalit, nebo jsi prostě rád ve společnosti pohodových lidiček, poznáváš rád nové kamarády a dokážeš táhnout za jeden provaz, tak jsi ten pravý , kterého hledáme.
I pro letošní rok jsme pro vás připravili rozšíření dopoledního programu o výuku pěti světových jazyků. Výuka bude přizpůsobena jak úplným začátečníkům, tak pokročilým.
Termíny pobytu:
01.07. - 11.07. 2008 (cena 3560,- Kč)
11.07. - 21.07. 2008 (cena 3560,- Kč)
21.07. - 31.07. 2008 (cena 3560,- Kč)
31.07. - 10.08. 2008 (cena 3560,- Kč)
10.08. - 20.08. 2008 (cena 3560,- Kč)
20.08. - 30.08. 2008 (cena 3260,- Kč)
Charakteristika tábora:
Náš tábor je zaměřen na tanec, sport, herectví, zábavu a hlavně na to, že nikdo na téhle planetě není sám, a že kamarádství neznamená jen brát, ale taky dávat. Po příjezdu Tě sice rozdělíme do oddílu, ale celý tábor budeme vytvářet spolu. Tradičně je pak postaráno o nejmenší děti, které mají na starost zkušení oddíloví vedoucí s připravenou dávkou programu odpovídajícímu věku dítěte a pohádkami na dobrou noc. Zdravotní dozor má na starosti praktický lékař a zkušená zdravotnice. V případě závažnějšího akutního onemocnění či nehody je zajištěn transport na zdravotní pohotovost nebo do nemocnice. Areál je situován u vesnice Kunčice pod Ondřejníkem, přímo v táboře je samozřejmě velký prostor pro výuku tance pod vedením zkušených lektorů, klubovny na výuku jazyků a herectví, několik hřišť ke sportovnímu vyžití, přírodní koupaliště i venkovní bazén. Nachystána je i tzv. "mokrá varianta" pro případ deštivých dnů. K výuce sportů a na večerní programy bude využívána tělocvična základní školy a školní fotbalové hřiště.
Termíny pobytu:
01.07. - 11.07. 2008 (cena 3560,- Kč)
11.07. - 21.07. 2008 (cena 3560,- Kč)
21.07. - 31.07. 2008 (cena 3560,- Kč)
31.07. - 10.08. 2008 (cena 3560,- Kč)
10.08. - 20.08. 2008 (cena 3560,- Kč)
20.08. - 30.08. 2008 (cena 3260,- Kč)
Základní cena je bez příplatku na dopravu, příplatek na dopravu je ve výši 100,-Kč. Odjezdová stanoviště vlastními autobusy jsou Olomouc, Brno, Praha, Hradec Králové, Bratislava, Ostrava. Pokud máte zájem o dopravu našimi autobusy zadejte prosím na přihlášce některé z odjezdových stanovišť a příplatek na dopravu připočtěte k ceně tábora.
Doporučená věková kategorie je 6-16(17) let
V ceně je zahrnuto: ubytování, strava (5x denně), úrazové připojištění, odborný dozor, taneční vedoucí, lektoři herectví a jazyků a mnoho dalších.
Stravování: Jídlo je základ života. O tom není pochyb. Proto se o Tebe postará kuchařský tým, který tvoří kvalifikovaný hlavní kuchař a tři až čtyři pomocníci. V táboře je plně vybavená kuchyně na elektrický proud a plyn a krytá jídelna s veškerým příslušenstvím. Samotná strava je pětkrát denně - snídaně, svačina, oběd, odpolední svačina, večeře, popř. druhá večeře, vše včetně nápojů (nejčastěji čaj a minerálky), které jsou kdykoliv k dispozici. Jídelníček splňuje požadavky racionální výživy, každý den je součástí jídelníčku ovoce či zelenina a mléčné výrobky. K dispozici je "bar" s cukrovinkami.
Ubytování: Spí se ve dřevěných čtyř až šestilůžkových chatkách. Pro malé děti jsou připraveny kamenné budovy s celonočním hlídáním. Pro každého je samozřejmostí čisté povlečení (polštář, deka, prostěradlo). V táboře jsou v případě chladnějšího počasí k dispozici ještě další deky a spacáky. Areál je vybaven dostatečným standardním sociálním zařízení včetně sprch s teplou a studenou vodou. Vybavení tábora tak dává záruku solidního a postačujícího zázemí i v případě nepříznivých klimatických podmínek a je v naprostém souladu s hygienickými předpisy.
PROGRAM NA ROK 2008
Naší snahou je přizpůsobit program "na míru" individuálním požadavkům a nárokům každého účastníka. Tomu odpovídá i rozdělení dětí do oddílů podle jejich věku a zájmů. Program je tematicky rozdělen do tří částí:
DOPOLEDNE:
Výukový program probíhá každý den ve všech čtyřech oblastech souběžně, každý si tedy může denně vybrat, zda chce tančit, sportovat či se věnovat herectví, nebo výuce jazyků.
 • Tanec - nenáročná výuka pro úplné začátečníky i mírně pokročilé, probíhající současně na velkém a malém sále obsahuje 4 - 5 výukových hodin denně. Načasování hodin umožňuje, aby si každý vybral to, co ho baví. Vyučují zkušení tanečníci s dlouholetou praxí. Těm, co nezvládnou tempo výuky se budeme věnovat individuálněji, tak aby se každý alespoň něco naučil. Celý taneční kurz bude poslední den zakončen taneční soutěží o příjemné ceny, takže každý může ukázat, co se naučil.
  Jaké tance vás čekají:
  • Hip Hop
  • Street Dance
  • Disco Dance
  • Latina
  • Aerobic
  • Hrobic ( R´n´B show )
  • Scénický tanec
 • Sport - máme nachystáno spoustu her a soutěží, v závěru tábora je pak oceněn každý vítěz. Připraveny jsou i sportovní hry (fotbal, volejbal a mnoho dalších). Do vybavení tábora patří různé druhy míčů, sítě apod. Letos premiérově i plně vybavená tělocvična ZŠ. Vlastní sportovní vybavení je samozřejmě vítáno, ale není podmínkou. Pokud nám to počasí dovolí, bude mezi sportovní hodiny zařazena i hodina plavání. Neplavce naučíme plavat, zdatnějším plavcům nabídneme intenzivnější výuku. K dispozici je jak přírodní nádrž, tak i venkovní bazén, ideální pro začátečníky.
 • Herectví - se zkušenými lektory rozebereme základy jevištního pohybu a mluvy, pustíme se do práce s divadelním textem, nacvičíme herecké etudy, společně vymyslíme a nazkoušíme závěrečné představení. Hrát ve filmu Ti může připadat jednoduché, ale jen tady si vyzkoušíš, jaké to doopravdy je, stát se na pár minut hercem.
 • Výuka jazyků - pro letošní rok jsme pro vás, stejně jako loni, připravili rozšíření dopoledního programu o výuku pěti světových jazyků ( angličtina, němčina, španělština, italština, francouzština ). Výuka bude přizpůsobena jak úplným začátečníkům, tak pokročilým. Výuka bude probíhat pod vedením lektorů, kteří již s výukou jazyků mají bohaté zkušenosti ze svého působení na školách.
 • Dále máme připraveno:
  • jízdu na koni
  • plavání v přírodním koupališti a bazénu
  • speciální tréninkový program v přírodě
  • druhy hřišť (tráva, písek, beton, štěrk)
  • výlety do okolí a mnoho dalších aktivit
ODPOLEDNE:
 • Soutěže - odpoledne je vyhrazeno oddílovým soutěžím a etapovým hrám. Výsledky jsou započítávány do celotáborové hry. Jak už je u nás tradicí, vyhlášení všech výsledků se uskuteční až na konci. Pokud ale do nás bude sluníčko celý den nemilosrdně pražit, pak má odpoledne jediný cíl: vyrazit k vodě :)
VEČER:
 • Zábava - večer přichází oddechový čas. Připrav se na bláznivé show, retro párty, battle, instruktorské scénky a spoustu dalšího, na co budete dlouho vzpomínat. Večer je přeci od toho! Na konci turnusu Tě čeká nekonečná noc! Budeme pařit, rozdávat ceny, loučit se a vše zakončí půlnoční ohňostrojem s tradičními obálky na rozloučenou. Nevíš, o co jde? Tak se nech překvapit!
Všichni vedoucí kteří se o vás budou starat, mají dlouholeté zkušenosti a hlavně táhnou za jeden provaz. Praktikanti jsou kluci a holky ve věku 16-18 let, kteří ve většině případů naším tábor už prošli a jsou tak nepostradatelnou pravou rukou vedoucích. Za chod tábora je pak odpovědný hlavní vedoucí ( Radoslav Kraus ), v jeho nepřítomnosti je určen zástupce.
KONTAKTY
Poštovní adresa:
Agentura 7, Radoslav Kraustel.: 608 818 887
Tř. Spojenců 7email: tabor@agentura7.cz
772 00 Olomoucinternet: Agentura7.cz


Adresa tábora:
Rekreační areál Kunčice pod Ondřejníkem 587
PSČ 739 13
tel: +420 556 850 123
Kunčice
vice na www.tanecnitabor.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 autorka autorka | E-mail | Web | 24. března 2008 v 15:03 | Reagovat

AHOJ ZDRAVIM!JA NA TENHLE TABOR URCO JEDU!VERIM ZE BUDE SUPER!KLIDNE MI PISTE NA ICQ:388834762 A MUZEME POKECAT PA:-)♥☺

2 michelle michelle | Web | 2. dubna 2008 v 17:17 | Reagovat

Páni, no hned bych jela:) V Kunčicích je moooc hezky, fakt:) A dance is my life x) Ale naši mi to letos už asi nedovolí...:'(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama