vybava ts 2!

13. března 2008 v 18:10
X - Pudřenka - digitální pudřenka je šikovná věcička vhodná pro tajnou komunikaci a make - up v jakémkoli počasí. Špionky s její pomocí také likvidují lasery, převlékají se a posílají Jerrymu různé informace z mise. Také si můžou zjistit vše co potřebují, přehrát video a zvuky, zjistit polohu zločince atd. (No tuhle věcičku bych taky chtěla :)
Rozbor
Posílání
Zjišťování informací
Převlíkání
Komunikace
Tento batůžek mají špionky vždy na každé misi aby do něj schovaly svou výbavu. Mohou s ním létat a usnadní jim to práci když chytají nějakého zločince.
Rozbor batůžku
Nošení
Létání
//<![CDATA[ //]]>
Víceůčelový opasek z hákem - do extrémně náročných situací. Špionky ho mají na každé misi, mnohokrát jim zachránil život když třeba padaly dolů. Vyšplhají s ním kam chtějí Bunge lano udělá těžkou práci za ně.
Rozbor opasku

Vystřelování opasku
Nošení
Je vodě a gravitaci odolná. Pro perfektní kondici dostupná v broskvové barvě a barvě moře. Špionky pomoci ní udělají díru třeba do zdi, skla, nebo přeříznou mříže a nebo si pomocí ní přezířnou provaz když je někdo sváže.
Řezání mříží
Řezání skla
Sou určené k rozvážné chůzi po stropech. Je to elegantní italský model, detailně propracovaný a je to ruční práce.
Varování!: Když jdete po stropě, musíte dávat pozor na dlouhé vlasy jinak si vás všimnou a je to v ...


RozborChůze po stropě
//<![CDATA[ //]]>
Nabourájí jakýkoli operační systém, naskenují úplně všechno a jsou velice dobře skryté ptz vypadají jako obyčejné hodinky.
Rozbor
Skenování
//<![CDATA[ //]]>
//<![CDATA[ //]]>
Přenosná nenápadná potápěcká souprava která umožní chůzi pod vodou, navíc je nenápadná hlavně při hluboko mořských misích a i hluboko pod vodou se velice dobře ovládá.
Má čtyři rychlosti s horkou a studenou volbou. Špionky s ním vyvolají tornádo takže na vlasy bych ho radči nepoužívala :) Dokonce sním i zaženou třeba vlnu tsunami (Díl - Jede vlna)
Rozbor
Ultra citlivé naušnice s mikrofony. Špionky s nimi mohou mezi sebou komunikovat a odposlouchávat. Holky ho používají docela často.

Rozbor
Komunikace
//<![CDATA[ //]]>
ou to sluneční brýle s visoce citlivým šestitisícovým infračerveným senzorem. Špionky s nimi vidí ve tmě a skrz věci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama