Listopad 2009

?takk

24. listopadu 2009 v 11:28 | avrilek |  Miss Vendy
detailní fotografie

Rozhovor s Avril v bravo girl

24. listopadu 2009 v 11:27 | avrilek |  ostatníí
Avril byla znovu spatřena v časopise Bravo girl.
Tentokrát s Avril dělali rozhovor o Black Star
a o Životním stylu/modě:(dala jsem vám tu pár otázek)

ŽIVOTNÍ STYL/MODA
Girl!: Jak to myslíš - vyvinul?
Avril: Prostě dřív jsem byla dost ležérní a víc uličnická. Bavily mě skejtové boty a vytahané kalhoty. Teď, když jsem starší, mě naopak berou sukýnky, vysoký botky a taky víc experimentuju. Ráda míchám luxus s pohodovými kousky. Třeba šaty miluju v kombinaci s converskami. Není to podle módních pravidel, no a co, je to boží!:-)
Girl!: A řídíš se teda vůbec nějakými pravidly?
Avril: Tak to nevím, ale asi těžko:-) Nikdy mi moc nezáleželo na tom, co si myslí ostatní. Sama sebe můžeš nejlépe vyjádřit právě svou módou a tím, že budeš nosit a dělat jen to, co sama chceš. Tohle bylo vždycky poselství mojí hudby, teď i parfémku a samozřejmě taky hadříků. Možná jsem drzá, ale svá!
PARFÉM
Girl!: Avril, jaký první parfémek si vybavuješ, že jsi používala?
Avril: Já jsem dříve parfémy vůbec neřešila, ale teď, když mám svůj vlastní a ta vůně se mi fakt moc líbí, ho nosím pořád. Jsem dobrá reklama, co? (smích)
Girl!: No jde ti to:-) A která část při navrhování parfému byla nejtěžší?
Avril: Každá z částí byla zhruba stejně náročná. Nejzajímavější bylo pochopení jednotlivých nót vůně. U mého parfému je hlavní nótou ibišek - exotická růžová kytička. Srdce je šťavnatá švestka a základ tvoří hořká čokoláda. Myslím si, že právě ta je tam úplně super. Celkově je to ovocně květinová vůně. Prostě mladá a free.
free image host free image host free image host
free image host free image host free image host

pozor kopírovat jen s ikonkou!!!Můj zdrojííík:Avrilino 4.album Crash & Burn!!

24. listopadu 2009 v 11:27 | avrilek |  info
Skvělá zpráva! Začínají unikat cenné informace o 4. očekávaném album Avril Lavigne. Přímo od Sony BMG a úřady se do svěda dostali údaje o novém albu. Byli vyfotografovány papíry k 4. desce, která ponese název Crash & Burn. Na papírech můžeme vidět celý setlist nebo producenty této desky!

free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Jméno: Crash And Burn
Producenti: Avril Lavigne, Butch Walker, Deryck Whibley, Isaac Carpenter, Matt Beckley, Rob Cavallo

Setlist:
Lifelines
Black Star
Darlin
Look Away
You Never Hear Her
Everybody Hurts
Burned Words
Gone
Shining Star
Fine
Maybe Today
Crashing Down

EDIT 5/11/09 19:18 - Bohužel Sony Music v Polsku na dotaz fanoušků o pravdivosti těchto dokumentů uvedlo, že: "Jejich důvěryhodnost je diskutabilní vzhledem k tomu, že se název společnosti Sony BMG, která je již na trhu v USA a Evropě nefunguje ve všech nových dokumentech." Z toho vyjádření vyplývá, že dokumenty v současné době nejsou důvodem, aby to byla pravda.

zdrojííík:

Santa Monica-Los Angeles

24. listopadu 2009 v 11:26 | avrilek |  paparazzi
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

new design

1. listopadu 2009 v 19:23 | avrilek |  BLOG
DÍKY SWEME!.-*(WWW.XOXO-FASHION.BLOG.CZ)